Блок питания ACER 90W AC Adapter (PA-1900-0/ ADP-90SB BB) PA19000/ADP90SBBB
У наявності
Рейтинг:
  • Виробник: Acer
  • Модель: PA19000/ADP90SBBB
  • Код товару: 88674
Доставка: Новою поштою
Самовивіз: магазин м. Суми
Оплата
Обмін
Основні характеристики Всі характеристики
Вихідна потужність, Вт : 90 Вт
Вихідна напруга, В : 19 В
Вихідний струм (сила струму, А) : 4.74 A
Джерело живлення : мережа 220 В
Сумісність з ноутбуками : Acer
Блок живлення до ноутбуку Acer 90W AC Adapter (PA-1900-05)
Вихідна потужність, Вт
90 Вт
Вихідна напруга, В
19 В
Вихідний струм (сила струму, А)
4.74 A
Джерело живлення
мережа 220 В
Сумісність з ноутбуками
Вид
оригінальний
Сумісність з моделями ноутбуків
TravelMate 3040
Тип роз'єму підключення до ноутбука
5.5 x 1.7 мм