Кулер для корпуса Xilence XPF92.R.PWM (XF041) ; Количество вентиляторов - 1, диаметр вентиляторов - 92 мм, тип подшипника - HDB (гидродинамический), 1
У наявності
Рейтинг:
  • Виробник: Xilence
  • Модель: XF041
  • Код товару: 257587
Доставка: Новою поштою
Самовивіз: магазин м. Суми
Оплата
Обмін
Основні характеристики Всі характеристики
Діаметр вентиляторів : 92 мм
Швидкість обертання (об / хв) : 1000+/-10%RPM
Максимальна швидкість обертання, об/хв : 1800RPM
Підсвітка : немає
Тип роз'єму : 4-pin
Кулер для корпуса Xilence XPF92.R.PWM (XF041)
Діаметр вентиляторів
92 мм
Швидкість обертання (об / хв)
1000+/-10%RPM
Максимальна швидкість обертання, об/хв
Підсвітка
немає
Тип роз'єму
4-pin
Управління швидкістю обертання
так
Рівень шуму
22 дБ
Кількість вентиляторів
1
Напруга живлення вентиляторів
12 В
Тип підшипника
HDB (гідродинамічний)
Розміри вентиляторів
92 х 92 х 25 мм