Вентилятор 70мм Titan TFD-7010M12Z (70*70*10)
У наявності
Рейтинг:
  • Виробник: TITAN
  • Модель: TFD-7010M12Z
  • Код товару: 39931
Доставка: Новою поштою
Самовивіз: магазин м. Суми
Оплата
Обмін
Основні характеристики Всі характеристики
Діаметр вентиляторів : 70 мм
Максимальна швидкість обертання, об/хв : 3500RPM
Підсвітка : не визначено
Тип роз'єму : 3-pin
Рівень шуму : 33 дБ
Кулер для корпусу TITAN TFD-7010 M 12 Z - прекрасне рішення для вентиляції корпусу Вашого персонального комп'ютера. Він має діаметр 70 мм і забезпечений захистом від перепадів напруги і перегріву, що сприяє надійної і стабільної роботі пристроїв. І до того ж, він гарантує низький рівень шуму.
Діаметр вентиляторів
70 мм
Максимальна швидкість обертання, об/хв
3500RPM
Підсвітка
не визначено
Тип роз'єму
3-pin
Рівень шуму
33 дБ
Тиск
0.08 мм H2O
Кількість вентиляторів
1
Напруга живлення вентиляторів
12 В
Тип підшипника
Z-axis
Струм споживання вентиляторами
0.25 А
Енергоспоживання вентиляторів
3 Вт
Розміри вентиляторів
70 х 70 х 10 мм