Вентилятор 70мм GEMBIRD D7015SM-3

Вентилятор 70мм GEMBIRD D7015SM-3

У наявності
Рейтинг:

У наявності 87
+ 2 грн. на бонусний рахунок
87 грн.

  • Виробник: GEMBIRD
  • Модель: D7015SM-3
  • Код товару: 240718

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Діаметр вентиляторів : 70 мм
Швидкість обертання (об / хв) : 4000
Максимальна швидкість обертання, об/хв : 4000RPM
Підсвітка : немає
Тип роз'єму : 3-pin
GEMBIRD D7015SM-3 - це вентилятор для видалення теплого повітря з корпусу з комфортним рівнем шуму і низьким енергоспоживанням. Дана модель вентилятора відповідає стандарту RoHS, виготовлено тільки з екологічно-чистих матеріалів. Спеціальна конструкція лопатей вентилятора створює мало шуму в поєднанні з високою продуктивністю. Вентиляція корпусу і охолодження центрального процесора йдуть рука об руку. Чим краще вентиляція корпусу, тим холодніше компоненти, тим стабільніше робота комп'ютера.

Для уникнення перегрівання системи і більш ефективного відводу тепла, що виділяється пристроями, використовуються додаткові корпусні вентилятори, оскільки чим холодніше компоненти, тим стабільніше робота системи. Компанія GEMBIRD робить різні види корпусних кулеров під різні вимоги і характеристики. Кулер відрізняються зовнішніми розмірами, частотою обороту вентилятора, таким важливим чинником як шумність і дизайн.

Вся потужність, споживана комп'ютерним "залізом", виділяється в тепло. Як правило, системою споживається і, йде в тепло від 40% до 80% від номінальної потужності блоку живлення. Штатного вентилятора в блоці живлення для відведення навіть мінімальній потужності може бути недостатньо. Тому для ефективного тепловідводу, корпуси обладнують додатковими вентиляторами.

Ефективне охолодження корпусу комп'ютера має важливе значення, так як в цілому забезпечує умови для стабільної та продуктивної роботи всієї системи. Зазвичай охолодження корпусу організовується за допомогою вентиляторів, часто званих кулерами. Стандартно один вентилятор, він же кулер, розташовується на нижній передній панелі і здійснює вдув повітря ззовні в корпус, другий вентилятор, розташований вгорі задній панелі видуває нагріте повітря з корпусу. Залежно від своїх вимог користувач може встановлювати і додаткові вентилятори для корпусу.
Общие
Діаметр вентиляторів
70 мм
Швидкість обертання (об / хв)
4000
Максимальна швидкість обертання, об/хв
4000RPM
Підсвітка
немає
Тип роз'єму
3-pin
Рівень шуму
25
Тиск
2.08 мм H2O
Кількість вентиляторів
1
Максимальна потужність TDP
-
Призначення
для корпуса
Напруга живлення вентиляторів
12 В
Розміри кулера, мм
70 x 70 x 15
Середнє напрацювання на відмову (MTBF)
30000 г
Тип підшипника
скольжения (Sleeve)
Струм споживання вентиляторами
0.22 А
Розміри вентиляторів
70 x 70 x 15
Вага
нет данных
Колір
черный
Гарантія
3 міс.
Матеріал радіатора
-

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами