Вентилятор 50мм Titan TFD-5010M12Z, Z-Bearing
У наявності
Рейтинг:
  • Виробник: TITAN
  • Модель: TFD-5010M12Z
  • Код товару: 39612
Доставка: Новою поштою
Самовивіз: магазин м. Суми
Оплата
Обмін
Основні характеристики Всі характеристики
Діаметр вентиляторів : 50 мм
Швидкість обертання (об / хв) : 4500
Максимальна швидкість обертання, об/хв : 4500RPM
Підсвітка : немає
Тип роз'єму : 3-pin
TITAN TFD-5010M12Z відповідає стандарту RoHS, виготовлено тільки з екологічно-чистих матеріалів.
Діаметр вентиляторів
50 мм
Швидкість обертання (об / хв)
Максимальна швидкість обертання, об/хв
4500RPM
Підсвітка
немає
Тип роз'єму
3-pin
Рівень шуму
23
Тиск
2.54 мм H2O
Кількість вентиляторів
1
Теплопакет (TDP)
н.д.
Призначення
для корпуса
Напруга живлення вентиляторів
12 В
Тип підшипника
скольжения c винтовой нарезкой (Rifle Bearing, Z-Axis Bearing)
Енергоспоживання вентиляторів
1.08 Вт