Вентилятор Gembird Sleeve 40x40x10mm 7см провод

Вентилятор Gembird Sleeve 40x40x10mm 7см провод

У наявності
Рейтинг:

У наявності 53
+ 1 грн. на бонусний рахунок
53 грн.

  • Виробник: GEMBIRD
  • Модель: D40SM-12A
  • Код товару: 156982

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Діаметр вентиляторів : 40 мм
Швидкість обертання (об / хв) : 5000
Підсвітка : немає
Тип роз'єму : 3-pin
Рівень шуму : 27
GEMBIRD D40SM-12A - це вентилятор для видалення теплого повітря з корпусу з комфортним рівнем шуму і низьким енергоспоживанням. Ця модель вентилятора відповідає стандарту RoHS, виготовлено тільки з екологічно-чистих матеріалів. Спеціальна конструкція лопатей вентилятора створює мало галасу в поєднанні з високою продуктивністю. Вентиляція корпусу та охолодження центрального процесора йдуть рука об руку. Чим краще вентиляція корпусу, тим холодніші компоненти і тим стабільніше робота комп"ютера.

Для уникнення перегріву системи і більш ефективного відведення тепла пристроями, що виділяється, використовуються додаткові корпусні вентилятори, оскільки чим холодніші компоненти, тим стабільніше робота системи. Компанія GEMBIRD виробляє різні види корпусних кулерів під різні вимоги і характеристики. Кулери відрізняються зовнішніми розмірами, частотою обігу вентилятора, таким важливим фактором як галасливість і дизайн.

Вся потужність, яка споживається комп"ютерним "залізом", виділяється в тепло. Як правило, системою споживається і, йде в тепло від 40% до 80% від номінальної потужності блоку живлення. Штатного вентилятора в блоці живлення для відведення навіть мінімальної потужності може бути недостатньо. Тому для ефективного тепловідведення, корпуси обладнають додатковими вентиляторами.

Ефективне охолодження корпусу комп"ютера має важливе значення, оскільки в цілому забезпечує умови для стабільної та продуктивної роботи всієї системи. Зазвичай охолодження корпусу організовується за допомогою вентиляторів, часто званих кулерами. Стандартно один вентилятор, він же кулер, розташовується на нижній передній панелі і здійснює вдув повітря ззовні в корпус, другий вентилятор, розташований вгорі задньої панелі видуває нагріте повітря з корпусу. Залежно від своїх вимог користувач може встановлювати і додаткові вентилятори для корпусу.
Общие
Діаметр вентиляторів
40 мм
Швидкість обертання (об / хв)
5000
Підсвітка
немає
Тип роз'єму
3-pin
Рівень шуму
27
Максимальна потужність TDP
-
Призначення
для корпуса
Розміри кулера, мм
120 x 120 x 25
Тип підшипника
скольжения (Sleeve)
Розміри вентиляторів
40 х 40 х 10
Вага
нет данных
Колір
черный
Гарантія
1 міс.
Матеріал радіатора
-

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами