Вентилятор 40мм Titan TFD-4010M12Z Z-axis 40х40х10
У наявності
Рейтинг:
  • Виробник: TITAN
  • Модель: TFD-4010M12Z
  • Код товару: 11276
Доставка: Новою поштою
Самовивіз: магазин м. Суми
Оплата
Обмін
Основні характеристики Всі характеристики
Діаметр вентиляторів : 40 мм
Максимальна швидкість обертання, об/хв : 5000RPM
Підсвітка : не визначено
Тип роз'єму : 3-pin
Рівень шуму : 21 дБ
TITAN TFD-4010M12Z відповідає стандарту RoHS, виготовлено тільки з екологічно-чистих матеріалів.
Діаметр вентиляторів
40 мм
Максимальна швидкість обертання, об/хв
5000RPM
Підсвітка
не визначено
Тип роз'єму
3-pin
Рівень шуму
21 дБ
Тиск
2.54 мм H2O
Кількість вентиляторів
1
Напруга живлення вентиляторів
12 В
Тип підшипника
Z-bearing - масляний підшипник
Струм споживання вентиляторами
0.07 А
Енергоспоживання вентиляторів
0.84 Вт
Розміри вентиляторів
40 х 40 х 10 мм