Кулер для корпуса Xilence XPF120.R.PWM (XF042) ; Количество вентиляторов - 1, диаметр вентиляторов - 120 мм, тип подшипника - HDB (гидродинамический),
У наявності
Рейтинг:
  • Виробник: Xilence
  • Модель: XF042
  • Код товару: 257588
Доставка: Новою поштою
Самовивіз: магазин м. Суми
Оплата
Обмін
Основні характеристики Всі характеристики
Діаметр вентиляторів : 120 мм
Швидкість обертання (об / хв) : 1000+/-10%RPM
Максимальна швидкість обертання, об/хв : 1500RPM
Підсвітка : не визначено
Тип роз'єму : 4-pin
Кулер для корпуса Xilence XPF120.R.PWM (XF042)
Діаметр вентиляторів
120 мм
Швидкість обертання (об / хв)
1000+/-10%RPM
Максимальна швидкість обертання, об/хв
Підсвітка
не визначено
Тип роз'єму
4-pin
Управління швидкістю обертання
так
Рівень шуму
28 дБ
Кількість вентиляторів
1
Напруга живлення вентиляторів
12 В
Тип підшипника
HDB (гідродинамічний)
Розміри вентиляторів
120 х 120 х 25 мм