Кулер для процесора універсальний Cooler Master MLW-D24M-A20PW-R1

Кулер для процесора універсальний Cooler Master MLW-D24M-A20PW-R1

Відсутнє
Рейтинг:

Доступні опції


Відсутнє 2809
2 809 грн.

  • Виробник: Cooler Master
  • Модель: MLW-D24M-A20PW-R1
  • Код товару: 194708

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Для процесорів : не визначено
Підсвітка : не визначено
Розміри вентиляторів : 120 мм, 120 х 120 х 25 мм
Тип роз'єму : 3-pin (помпа), 4-pin (вентилятор)
Рівень шуму : 30 dB

Cхожі товариКулер для процесора CoolerMaster MasterLiquid Lite 240 (MLW-D24M-A20PW-R1) можна встановити на більшість сучасних платформ Intel і AMD, включаючи новітню АМ4. Пристрій комплектуються вентиляторами серії Air Balance, фірмовою термопастою і набором кріплень під різні сокети.

До алюмінієвих радіаторів за допомогою гнучких трубок під'єднані водоблоки з мідною основою і вбудованою двухкамерной помпою. Це зроблено для поділу, вхідного і вихідного потоків рідини, що дозволяє збільшити ефективність охолодження і зменшити шум. Таким чином, максимальний рівень шуму помпи знаходиться на рівні 15 дБА, а для вентиляторів цей показник лежить в діапазоні 6-30 дБА.

Компанія CoolerMaster була утворена на Тайвані в 1992 році. Під брендом CoolerMaster здійснюється випуск систем охолодження, блоків живлення, комп'ютерних корпусів і корпусних кулерів, підставок, док-станцій, інших аксесуарів для лептопів, а також, ігрової периферії, призначеної для кібер-спортсменів. Флагманської продукцією від фірми CoolerMaster, як зрозуміло з її назви, є саме системи охолодження. Виробник займається випуском як власних іміджевих кулерів, так і продукції, призначеної для OEM-ринку (Боксові кулери).

Головний офіс CoolerMaster розташований в тайванської столиці - Тайбеї. Компанією відкрито ряд філіалів і офіційних представництв в різних точках США, Європи та Азії. Основні виробничі потужності CoolerMaster знаходяться на Тайвані, крім того компанія володіє двома сертифікованими заводами в Китаї. Виробництво сертифіковане відповідно до ISO 9002, а якість продукції, що випускається під торговою маркою CoolerMaster, підтверджується міжнародним сертифікатом ISO 9001. Концепція роботи CoolerMaster складається в динаміці, постійному пошуку інновацій, і в прагненні повністю задовольнити зростаючі вимоги ринку і бажання споживачів.
Общие
Для процесорів
не визначено
Підсвітка
не визначено
Розміри вентиляторів
120 мм, 120 х 120 х 25 мм
Тип роз'єму
3-pin (помпа), 4-pin (вентилятор)
Рівень шуму
30 dB
Матеріал радіатора
алюміній
Система підшипників
підшипник з поліоксиметиленом (POM Bearing)
Гарантія
12 міс.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ і згоден з вимогами