Блок живлення 1250W Performance X Xilence XP1250MR9
У наявності
Рейтинг:
Доступні опції
  • Виробник: Xilence
  • Модель: XP1250MR9
  • Код товару: 220969
Доставка: Новою поштою
Самовивіз: магазин м. Суми
Оплата
Обмін
Основні характеристики Всі характеристики
Діаметр вентиляторів : 1x140 мм
ККД : 90
Модуль PFC : активний
Потужність, Вт : 1250 Вт
Стандарт 80 Plus : 80 PLUS Gold
Блок живлення Xilence 1250W Performance X (XP1250MR9)
Діаметр вентиляторів
1x140 мм
ККД
90
Модуль PFC
активний
Потужність, Вт
1250 Вт
Стандарт 80 Plus
80 PLUS Gold
Стандарт БЖ
ATX 12V v2.4
Форм-фактор
ATX
Тип БЖ
для комп'ютерів, для майнінгу, модульні
+12V1
104.2A
+3.3V
20A
+5V
20A
+5Vsb
-12V
0.3А
Floppy
1
Molex
4
Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD/SATA
6/1/8
SATA
8
Захист від
Підключення відеокарти
8x6+2 pin
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відео
Модульне підключення кабелів
Full
Підключення материнської плати
20+4 pin
Підключення процесора
2x4+4pin